...::::::...

tl_files/facebook-blok.png

...::::::...

Kontakt

Klimo Dance Studio
Bulharská 70
821 04 Bratislava

Mobil: 0944 204 006
E-mail: info@klimodancestudio.com

...::::::...

O nás

KLIMO DANCE STUDIO je tanečno-športový klub, ktorého úlohou je trénovanie súťažných tanečníkov, ale aj tých, ktorí sa venujú tancu rekreačne. Jeho zakladateľom je Margaréta Klimová, ktorá podľahla tancu už dávnejšie a rozhodla sa o svoju vášeň podeliť aj so svojím okolím. K ďalšiemu formovaniu tanečného klubu sa pridal jej tanečný partner Robert Ďuriš, s ktorým momentálne tvoria aktívny tanečný súťažný pár. 

Klub v rámci svojej činnosti združuje deti, mládež ale aj dospelých, ktorým dodáva radosť z tanca a pohybu. Tanečné hodiny sú zamerané na výuku spoločenských tancov, spoločenského bontónu, oboznamovanie sa s históriou jednotlivých tancov rozoznávanie rytmu.

 

tl_files/gretka.jpgMargaréta Klimová – profil:

špecializácia: latinsko-americké tance

obľúbené tance: salsa, samba

tanečný idol: Johnny Vasquez

tanečné motto: Každý veľký tanečník bol spočiatku amatérom.

životné krédo: Kto verí v krásu svojich snov, stanú sa skutočnosťou.

Grétka je aktívna súťažná tanečníčka s najvyššou výkonnostnou triedou  medzinárodnej kvalifikácie "S" v latinsko-amerických tancoch. Ako diplomovaná učitelka tanca sa zameriava sa najmä na nácvik spoločenských tancov u individuálnych, ale aj skupinových tanečníkov.


Mgr. Robert Ďuriš – profil:tl_files/tiny_templates/robo.png

špecializácia: latinsko-americké tance      

obľúbené tance: Rumba, Paso doble     

tanečný idol: Ricardo Cocchi

tanečné motto: Nikdy sa nevzdávaj!

životné krédo: Odvážnym šťastie praje.

 

Robo je aktívny súťažný tanečník s vytancovanou najvyššou výkonnostnou triedou  medzinárodnej kvalifikácie "S" v štandardných aj latinsko-amerických tancoch. Ako tréner II. kvalifikačného stupňa trénuje deti, mládež a dospelých, ale aj páry súťažného tanečného športu.